EUROPE
(+34)622 750 670
US
866-412-1270
AutocadArchitectural.com müşterilerinin İç Mekan Tasarımı aktivitelerini desteklemek üzere Autocad mimari teknik çizim ve tasarım destek hizmetleri sağlayan, alanında lider firmadır. 2D mağaza çizimlerinin yanı sıra, BIM hizmetleri (Building Information Modelling), 3D modelleme, 2D’den 3D’ye dönüşüm, rendering ve mekanda sanal gezinme (walkthrough) konularında da hizmet sağlar. .

utocadArchitectural.com bugün, tüm Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya’dan müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerimize, kendi ofisimizde “sanal” stüdyolarını kurabilmeleri konusunda yardımcı oluyoruz. Bu, müşterilerimizin en iyi yaptıkları işe, yani mimarlık ve iç mekan tasarımı konularına odaklanmalarını sağlıyor, biz de onlara teknik çizimler ve BIM hizmetleri konusunda hizmet sunuyoruz.

Müşterilerimiz, işlerini bize delege etmekle, bizim işimizin ölçeğinin getirdiği avantajlardan faydalanmakta ve Asya, Doğu Avrupa ve Güney Amerika gibi düşük maliyetli kaynaklara erişim elde etmektedir. AutocadArchitectural.com, mimari teknik çizim ve tasarım desteği konularında uzman olan Mimar, İnşaat Mühendisi ve Makina Mühendisi kadrolarını bünyesinde barındırmaktadır.