EUROPE
(+34)622 750 670
US
866-412-1270
İnşaat dokümantasyonu setleri tasarım niyeti ve özelliklerini müteahhitlere, tasarım uzmanlarına, mühendislere, üreticilere ve tedarikçilere göndermek üzere yaratılır. Bu setlerde müteahhitler, yapı ustaları ve tedarikçilerin, tasarı ve inşaatın yürütülmesi için gereken asıl proje maliyetini belirlemek üzere kullandığı detaylı çalışma çizimleri bulunur.

Tasarım takımımız istenen çalışmayı müşterilere teslim etmek için bilgi, deneyim, yaratıcılık ve mimari moda ve teknolojideki en son eğilimlerle donatılmıştır. Yenilikçi, yeterli ve güvenilir hizmetlerimizin müşteri projelerine her zaman değer katması için sürekli olarak çalışıyoruz.

Farklı kullanımlar, bina tipleri, farklı duvar tipleri ve uygulanabilir uluslararası bina kanunları gereğince inşaat dokümantasyonunun etkisini anlıyoruz. İnşaat ve idari dokümanlarda A.B.D., Kanada, Birleşik Krallık, Avustralya ve Yeni Zelanda’da kullanılan terminolojiye aşinayız. Uluslararası inşaat kuralları ve ürün bilgilerine erişim için Internet ve referans kitapları için geniş kapsamlı kaynaklara bağlıyız. AutoCAD Architectural, her bir takım üyesinin öğrenmelerini ve daha fazlasını istemelerini sağlar, bu konuda isteklendirir ve teşvik eder.